درباره بلاگتن

شاید خیلی از شما مخاطبین عزیز با مجموعه سئوتن آشنا باشید.مجموعه سئوتن فعال در حوزه سئو،طراحی سایت،ساخت تیزرهای تبلیغاتی و امور مربوط به کسب و کارهای آنلاین فعال می باشد.

سئوتن از سال 96 با قبول سفارش پروژه های سئو فعالیت تحت وب خود را به صورت حرفه ای و در بین برندهای مطرح این عرصه آغاز نمود سئوتن ابتدا با دریافت سفارش از طریق کانال تلگرام و صفحات مجازی توانست پروژه های لینک سازی بسیاری ابدا نماید. این مجموعه خارج از مباحث پروژه های حرفه ای، با درک نیاز این حوزه به آموزش و ابزارهای مورد نیاز فعالان این عرصه  مصمم شدیم که یک سایت جداگانه ولی وابسته به مجموعه سئوتن،راه اندازی نماییم که به طور تخصصی در زمینه هایی همچون آموزش سئو،آموزش برنامه نویسی و تهیه و انتشار فایل ها و ابزارهای این عرصه فعالیت نماید.

اهداف بلاگتن

همانطور که گفته شد بلاگتن به زودی آرشیو کاملی از محتوای آموزشی می باشد که هر مخاطبی که در عرصه تبلیغات،برنامه نوییسی طراحی سایت،سئو فعال است می تواند مطالب مورد نیاز خود را در این وبسایت مطالعه وبررسی نماید. در بلاگتن مقالات به صورت تخصصی و حرفه ای تولید شده است و به صورت رایگان در اختیار شما مخاطبین عزیز قرار خواهد گرفت.

ما در این سایت قصد داریم تا در آینده ای نه چندان دور جایگاه ویژه ای در بین رقبای خود کسب کنیم و تا حد امکان برترین ها را برای شما مخاطبین عزیز در این وبسایت قرار دهیم.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی بلاگتن، نتیجه اعمال نظرات مخاطبان ما بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

09137909013

 

دکمه بازگشت به بالا