سئومحتوا

ایجاد محتوای با ارزش

ایجاد محتوای با ارزش

ایجاد محتوای با ارزش همانطور که در مقالات مختلف تذکر دادیم. محتوای داخلی به ارتقا سایت و بلاخص در پیشرفت کلمات و ارزش صفحات داخلی کمک می کند. یک محتوای جامع و اختصاصی و مرتبط با موضوع سایت باید چند خصوصیت بارز داشته باشد که در ادامه این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم در ادامه با بلاگتن همراه باشید.

در هر سایتی که مشاهده میکنید هر مقاله دارای کلمات بسیاری می باشد خصوصیت استفاده از کلمات به شما اجازه خواهد داد. که برچسب های بیشتری برای مقاله ایجاد نمایید برچسب ها و تگ ها هرکدام برای لینک داخلی محسوب می شود. که در لینک سازی خارجی می توانید آن ها را هدف قرار دهید توجه داشته باشید خیلی بهتر است. برچسبی که ایجاد می نمایید در مغز محتوا جای گرفته باشد و حداقل یکبار در محتوا از آن استفاده کرده باشید.

همه چیز در مورد کپی رایتینگ در سئو

میزان تعداد برچسب در هر مقاله چقدر است

این بحث در بین متخصصین سئو بسیار بحث برانگیز می باشد و جواب های مختلفی برای آن مطرح میگردد تعداد برچسب در هر مقاله بسته به تعداد کاراکترهای محتوا دارد هرچقدر محتوای شما در مقاله کلمات بیشتری داشته باشد و با موضوع سایت مرتبط باشد به طبع برچسب های بیشتری برای ایجاد کردن در دسترس شماست

توجه داشته باشید برای ایجاد برچسب بیشتر محتوا را آب و تاب ندهید. این امر مخاطب شما را خسته و از ماندن در سایت منصرف خواهد کرد پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید تعداد برچسب بیشتری تولید کنید دست به بخش بندی محتوا در دسته بندی های مختلف بزنید.

اهمیت لینک کردن کلمات در دل محتوا

سعی کنید کلمات مرتبط را به دسته بندی و یا برچسب مرتبطی که از قبل تولید کردید لینک کنید این امر باعث می شود با کلیک کاربر برروی کلمه لینک دار به صفحه ایی برود که مقالات مرتبط با آن کلمه بسیار زیاد است و این امر برای مخاطب و خود گوگل بسیار هائز اهمیت است.

توجه داشته باشید از ایجاد لینک بیش از حد و از لینک دار کردن کلمات شبیه جدا خودداری کنید چون مقاله شما ارزش کمی نزد مخاطب خواهد داشت
در مقاله ۱۰۰۰ کاراکتری ۴ الی ۶ کلمه لینک دار متناسب و در خور است چگالی کلمات لینک دار را بازتر در نظر بگیرید و لینک کنید و در هنگام تبدیل آن به برچسب آن کلمه را خورد کنید.

به مثال زیر دقت کنید

کلمه:
خرید گوشی موبایل با تخفیف
لینک دار کردن
خرید گوشی موبایل 》لینک به دسته بندی گوشی موبایل
برچسب این جمله
خرید گوشی موبایل,خرید گوشی موبایل با تخفیف

تگ ها

سرتیتر های بولد شده و دارای خاصیت به دیده شدن مقاله شما در نتایج جست و جو کمک شایانی می کند سعی کنید اول مقاله موضوع را با تگ H2 و سر تیترها را با تگ H2 و نکات محتوا را با H3 و H4 ایجاد کنید و همین تگ ها را به برچسب تبدیل کنید.

موضوع url

این سوال برای خیلی از دوستان بارها پیش آمده که url مقاله دسته و برچسب انگلیسی باشد یا فارسی در جواب باید گفت url فارسی برای انتشار دارای کاراکترهای زیادی می شود و احتمال هدایت درست مخاطب را از صفحاتی که شما url را منتشر می کنید خیلی کم می کند و یکی دیگر از مزیت های url فارسی سنگین شدن هسته دیتابیس شماست ولی یک خصوصیت جامع و بارزی که url فارسی به خود اختصاص می دهد اشاره مستقیم به کلمه کلیدی اصلی شماست

لازم بذکر است استفاده از معادل کلمه انگلیسی در url تاثیری نخواهد داشت و گوگل و خزنده ها url را ترنسلیت نمی کنند

مجمد سلحشوری

نوشتن هر چند کوتاه یا بلند هر یک گوشه ای از زوایای یک قضیه یا حس خاص را بیان می کنند،نوشتن برای هر قلمزنی، زمین بازی مناسبی برای تمرین ایجاز و خلاقیت در نوشتن است. #محمد_سلحشوری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا