آموزش طراحی سایت و آموزش سئو

شاید بارها از خود سوال کرده اید که چگونه می توانید سئو و طراحی سایت را به صورت پیشرفته یاد بگیرید. آموزش هایی مختلفی در راستای این موضوع وجود دارد که شما را می تواند به صورت حرفه ای وارد این بازار نماید.این آموزش ها که در وبسایت های مختلف در دسترس است به چند صورت قابل ارائه می باشد. یکی به صورت غیر رایگان و دیگری به صورت رایگان که هر دوی این موارد می تواند به شما کمک نماید. ولی در بلاگتن آموزش ها به صورت خصوصی و به صورت دوکاری انجام می پذیرد. در ادامه شرایط آموزش طراحی سایت و سئو را برای شما بررسی می نماییم. با بلاگتن همراه باشید.

آموزش خصوصی طراحی سایت

یکی از آموزش هایی که در سایت بلاگتن به صورت اختصاصی انجام می پذیرد آموزش طراحی سایت به صورت خصوصی است. در این آموزش اگر ثبت نام نمایید می توانید از صفر یعنی تهیه دامنه و هاست تا صد که داشتن یک وبسایت کامل است را فراگیرید. در این آموزش به صورت خصوصی و اختصاصی به شما طراحی سایت آموخته می شود و به صورت عملی سایتی در اختیار خواهید داشت تا آن را طراحی نمایید. این سایت می تواند یک سایت شخصی برای شما باشد و آموزش طراحی سایت شامل آموزش موارد زیر خواهد بود.

در این آموزش شما طراحی کامل یک فروشگاه اینترنتی را خواهید آموخت و در پایان دوره به صورت کامل می توانید یک وبسایت فروشگاهی را از صفر تا صد طراحی و محصول گذاری نمایید.
شما در این دوره طراحی یک وبسایت خدماتی و داشتن قابلیت های مختلف در یک وبسایت خدماتی نظیر فرم ها و لندینگ پیج ها را صفر تا صد خواهید آموخت.
در این دوره شما به صورت کلی طراحی یک وبسایت حرفه ای را با استفاده از ابزارهای موجود خواهید آموخت و تمام موارد به صورت اختصاصی برای شما فراهم خواهد شد و در پایان می توانید هروبسایتی با هر امکانی را برای خود و یا مشتری خود طراحی نمایید.

قیمت دوره آموزش طراحی سایت 5600.000 تومان است.

در این دوره آموزشی چه مباحثی را فرا خواهید گرفت؟

آشنایی با مفاهیم اصلی

در این دوره خصوصی به شما مباحث اصلی مثل دامنه و هاست و آشنایی با CMS های مختلف فراهم می شود و به صورت جداگانه هرکدام به شما آموزش داده می شود و در پایان شما قادر خواهید بود دامنه و هاست را مدیریت نمایید.

تجربه محور

بلاگتن در این دوره آموزشی پروژه ای را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما تحت پروژه به صورت تجربه محور می توانید مباحث و مفاهیم را یاد بگیرید.

آموزش وردپرس

در این دوره خصوصی آموزش طراحی وبسایت وردپرس و مدیریت بخش های مختلف آن را به صورت اصولی فراخواهید گرفت. به این معنا که خود شما به تنهایی می توانید بخش های مختلف وردپرس را مدیریت و به صورت حرفه ای امکاناتی را به وبسایت اضافه و یا بخش های مختلف را با استفاده از صفحه سازهای مختلف اصلاح و یا طراحی نمایید.

آموزش طراحی صفحات

در این دوره به صورت اختصاصی و حرفه ای کار با صفحه سازهای معروفی مثل ویژوآل کامپوزر، المنتور و Divi فرا خواهید گرفت. هرکدام از این صفحه سازها بسته به انتخاب شما که پس از مشاوره دریافت خواهید کرد به شما آموزش داده می شود. در پایان شما قادر خواهید بود یک صفحه را برای سایت خود و یا مشتری خود به صورت کاملا حرفه ای و با امکانات ویژه طراحی نمایید.

آموزش کار با ابزارهای ضروری

هروبسایت وردپرسی بسته به نوع خدمات و فعالیت خود نیازمند وجود و آشنایی وبمستر با ابزارهای ضروری است که در این دوره به صورت کاملا حرفه ای کار با ابزارهای اصلی و ضروری یک وبسایت که می تواند ووکامرس،سئویوآست و… باشد را فرا خواهید گرفت.

کاستومایز صفر تا صد قالب

بعد از فراگیری موارد فوق به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک قالب را به صورت کامل شخصی سازی نمایید و با بخش های آن بتوانید کار کنید در این دوره آموزش انتقال سایت به CMS و یا قالب دیگر هم به شما آموزش خواهیم داد.

بهینه سازی سایت

در دوره آموزش طراحی سایت که در این قسمت درباره آن صحبت شد به شما آموزش بهینه سازی سایت و تصاویر و کدهای قالب را به صورت کاملا اصولی و حرفه یاد خواهیم داد. یعنی در پایان شما می توانید یک وبسایت را به صورت اولیه و کامل از نظر سرعت و لینک های داخلی و بخش ها سئو و بهینه سازی نمایید و در این بخش هم کار با افزونه های بهینه ساز را یاد خواهید گرفت و هم می توانید از طریق کدها این کار را انجام دهید. در این بخش نوید این را می دهیم می توانید عکس ها را بدون استفاده از افزونه و با فتوشاپ برای وبسایت بهینه سازی کنید.

امنیت

در این دوره تمام مباحث و سرفصل های امنیت وبسایت را به شما آموزش خواهیم داد. از انتخاب هاست و مواردی که باید در نظر داشت برای حفظ امنیت از طرف هاستینگ تا زمانی که وبسایت طراحی شده و از نظر داخلی موارد امنیتی را باید اعمال نمایید به شما آموزش خواهیم داد. این موارد امنیتی از صفر تا صد و کاملا ضمانت شده و به روز خواهد بود.

به روزرسانی ها

در این آموزش به شما یاد خواهیم داد که چطور می توانید افزونه ها و قالب و CMS را به روزرسانی نمایید. این بروزرسانی ها برای انجام نیازمند اطلاعات و آگاهی از سمت وبمستر است و به شما آموزش می دهیم در صورتی که بروزرسانی ها باعث وارد شدن صدمه به سایت شما شد چه کاری انجام دهید و برای انجام این موارد تجربیات به روزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
پشتیبانی این دوره آموزشی به صورت تجربه محور و پروژه ای برای انجام در اختیار شما قرار خواهد گرفت. حتی در طول مسیر یادگیری، شما تجربیاتی را کسب می نمایید که می تواند در آینده کاری شما تاثیر بگذارد ولی با این حال این ضمانت برای شما وجود دارد که بعد از پایان دوره اگر به مشکل و تجربه ای جدید برخوردید با کمک ما راه حل ها برای شما بررسی و به شما بازهم آموزش و راه کار عبور از چالش ها را خواهیم داد. به صورت کلی باید در نظر داشته باشید این دوره دارای 6 ماه پشتیبانی است.

قیمت دوره آموزش طراحی سایت 5600.000 تومان است.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

09137909013

آموزش خصوصی سئو و لینک سازی

یکی دیگر از آموزش هایی که در مجموعه بلاگتن در راستای ارتقا سطح دانش کارآموزان این حوزه وجود دارد آموزش سئو به صورت خصوصی می باشد. این دوره آموزشی دارای ویژگی های بسیاری است که در ادامه به این ویژگی ها و جواب سوالاتی که شاید برای شما هم پیش آید را بررسی خواهیم کرد. در ادامه همراه بلاگتن همراه باشید.

این آموزش خصوصی سئو از ابتدا یعنی صفر تا انتها که نتیجه بررسی شود یعنی صد می باشد. در طول این آموزش تمام موارد در مورد استراتژی های سئو و تولید محتوا بررسی می شود. 
شما در این دوره خواهید آموخت چه سایتی با چه دسترسی هایی می تواند بازخورد بهتری داشته باشد. حتی خواهید آموخت که چگونه با کمک طراحی و سایت بهینه بازدید و فروش بیشتری تجربه نمایید. تمام استراتژی های داخلی و فنی به صورت تخصصی برای شما بررسی خواهد شد و تمام این موارد به صورت پروژه محور خواهد بود.[
مهم ترین قسمت این آموزش را باید بخش بررسی سئوی OFF PAGE و آموزش این دسته دانست. در این قسمت شما قادر خواهید بود به صورت کم ریسک بهترین پلن ها را به همراه بالاترین بازخورد برای تبلیغات و لینکسازی خارجی یک وبسایت در نظر بگیرید.

قیمت دوره آموزش سئو 15000.000 تومان است.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

09137909013

در دوره آموزش سئو چه مباحثی را فرا خواهید گرفت؟

آشنایی با مفاهیم ON PAGE و داخلی وبسایت

یکی از بخش های بسیا مهم و اصولی سئو و بهینه سازی یک وبسایت را باید سئوی داخلی آن وبسایت در نظر داشت. مبحث سئوی داخلی بسیار وسیع است و باید بهترین سیاست را در این بخش به کار گرفت. در سئوی داخلی حتی تولید محتوا و طراحی صفحات می تواند در جذب کاربر و افزایش رتبه نقش بسزایی ایفا نماید. در این آموزش به صورت کاملا حرفه ای این بخش را به شما آموزش خواهیم داد و در پایان شما می توانید بزرگترین کمپین های و سیاست های ON PAGE را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای برای مشتریان خود تعریف و پیاده سازی نمایید.

آشنایی کامل با اصول UI و UX

یکی دیگر از موضوعات مهم در یک وبسایت که می تواند مشخص کننده باشد پیاده سازی UI وبسایت است و شما را با اصول این امر و اصول UX کاملا آشنا خواهیم کرد و لازم است بدانید در این دوره به صورت کاملا اصولی برترین و بروزترین طرح ها و سیاست ها را برای یک وبسایت با هر فعالیتی که دارد را به شما توضیح خواهیم داد.

آموزش و آشنایی شما با قوانین و الگوریتم ها

یکی از مباحثی که در این دوره آموزشی به صورت کاملا حرفه به شما آموزش خواهیم داد شناخت الگوریتم ها(قوانین موتورهای جست و جو) است که تمام این قوانین از ابتدا تا به امروز به همراه آپدیت های آن ها به شما آموزش خواهیم داد و شما به صورت کامل با این قوانین آشنا خواهید شد.

طراحی عکس و بهینه سازی سرعت لود وبسایت

در این دوره آموزشی به شما بخش هایی از فتوشاپ و برخی اصول طراحی عکس که در جذب مخاطب و موضوع برندینگ تاثیر گذار است را آموزش خواهیم داد. در بخش دیگر هم بهینه سازی و جلوگیری از کاهش سرعت یک وبسایت را به صورت اصولی و با کمک افزونه و اصلاح کدهای برنامه نویسی آموزش خواهیم داد.

آنالیز کلمات کلیدی و تشخیص میزان رقابت

در این دوره شما با ابزارهای آنالیز رقبا آشنا خواهید شد و این ابزارها را بسته به کاربرد آن ها به شما معرفی می نماییم. در این بخش شما قادر خواهید بود با تمام بخش های این ابزارها آشنا خواهید شد.

آشنایی با ابزارهای سئو

در این آموزش به صورت اختصاصی تمام ابزارهایی که نیاز است برای سئو یاد بگیرید را به شما آموزش می دهیم. این ابزارها از افزونه ها گرفته تا ایجاد و تدوین کدهای داخلی قالب و بخش های مختلف یک سایت برای نتیجه بهتر و آنالیز سئوی داخلی وبسایت.

آموزش کار سرچ کنسول و آنالیتیکس

یکی از بخش های مهم در این آموزش آشنا کردن دانشجو با ابزارهایی مثل آنایلیتیکس و سرچ کنسول است. تمام بخش های این ابزارها برای شما توضیح داده خواهد شد و شما می توانید با تمام بخش های این ابزارها به صورت حرفه ای کار کنید.

آموزش سئو OFF PAGE

در این آموزش شما به صورت تخصصی می توانید بهترین استراتژی های سئوی خارجی را فرا گیرید. در این دوره شما را با انواع استراتژی های لینک بیلدینگ آشنا خواهیم کرد و به راحتی می توانید برای پروژه های خود بهترین استراتژی ها را پیاده سازی کنید و از آن ها نتیجه بگیرید. تمام بخش های این دوره به صورت پروژه محور می باشد.

آنالیز رقبا و تشخیص استراتژی آن ها

برای تبلیغات و پروژه های لینک سازی هم شما باید با روش های رقبای خود آشنا باشید و در این دوره شما را با مفاهیم و راهکارهای تشخیص بهترین راه برای پیشرفت سایت آشنا خواهید شد.

پشتیبانی

در این آموزش هم شما تا 6 ماه می توانید با کمک و پشتیبانی رایگان چالش های موجود را پشت سر بگذارید و هر لحظه تجربه ای جدید را کسب نمایید. در هر پروژه ما به شما مشاوره رایگان خواهیم داد و شما را با راهکارهای جدید و بروز آشنا می کنیم.

قیمت دوره آموزش سئو 15000.000 تومان است.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

09137909013

دکمه بازگشت به بالا